KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckningar 14424413
nr 1442 4413
Roj Friberg
(f. 1934), Sverige
Teckningar, 3 st, Monogramsignerade 1963, sam-ramade, yttermått inklusive ram: 56x32 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 17 januari 2022
kl 19:04:43
700 kr
Roj Friberg
Läs mer om Roj Friberg